DownThemAll

DownThemAll dla Mac

Pobierz dosłownie wszystko

DownThemAll to darmowy dodatek do przeglądarki Firefox. Pozwala pobrać każdy element strony internetowej i przyspiesza ściąganie dużych plików.DownThemAll nie usuwa standardowego menadżera pobierania. Funkcjonuje obok niego i jest dostępny w menu... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Prostota obsługi
  • Przyspiesza pobieranie

Wady

  • Brak

Bardzo dobry
8

DownThemAll to darmowy dodatek do przeglądarki Firefox. Pozwala pobrać każdy element strony internetowej i przyspiesza ściąganie dużych plików.

DownThemAll nie usuwa standardowego menadżera pobierania. Funkcjonuje obok niego i jest dostępny w menu Narzędzia. Pozwala pobrać stronę internetową wraz z całą zawartością, wliczając w to grafikę, wideo i animacje. Pozwala to przenieść całą witrynę internetową wprost na nasz dysk twardy. Wszystkie elementy można również pobrać pojedynczo, a także zaznaczyć określony rodzaj plików jakie mają zostać zapisane.

Za pomocą DownThemAll można pobierać praktycznie wszelkiego rodzaju pliki z internetu. Przy zapisywaniu czegokolwiek standardową metodą, Firefox pyta się, czy ma pobrać plik tradycyjnie, czy za pomocą DownThemAll. Program doskonale sprawdza się przy ściąganiu dużych archiwów, dzieli je na mniejsze części i pobiera jednocześnie, co znacząco skraca czas pobierania.

DownThemAll to przydatny dodatek do przeglądarki Firefox. Ułatwia i przyspiesza pobieranie treści z Internetu.

Najczęściej pobierane Dodatki na mac

DownThemAll

Download

DownThemAll für Firefox 2.0.15

Opinie użytkowników o DownThemAll

Sponsorowany×